Úvod

Jsme hudební rocková skupina ze Sokolovska a Karlovarska,  která hraje vlastní i převzatou tvorbu . Členové kapely jsou :

 

 Martin Čarný        frontman kapely, kytara a zpěv
 František Köhler  baskytara

 Petr Rokůsek 

klávesy
 David Košťál bicí nástroje        

 

Autorských skladeb máme na repertoáru okolo 25-ti. Tento druh tvorby prezentujeme převážně na festivalech, v klubech, na různých kulturních a společenských akcích a to v pásmech 1-2 hodiny.

 

Z převzaté tvorby máme na repertoáru ve vlastní úpravě okolo 80-ti známých hitovek z české i zahraniční hudební scény sahající od 60.let až po současnost! S tímto repertoárem vystupujeme v 4 až 6-ti hodinových celovečerních blocích jako kapela k tanci a poslechu. Hrajeme na různých kulturních a společenských akcích pořádaných městy, podniky, školami, organizacemi a soukromými osobami. Jedná se zejména o plesy včetně maturitních, společenské akce, zábavy, svatby a večírky…

 

Vlastní a upravenou převzatou tvorbu různě kombinujeme s ohledem na charakter akce a typ posluchačů. Hrajeme 100% na živo, nepoužíváme žádné druhy playbacků. Zajistíme i ozvučení velkých prostor, včetně světelného parku. Na standardní akce disponujeme vlastní aparaturou o výkonu 3200W. Přizpůsobíme se Vašim požadavkům a rádi Vám zahrajeme, stačí se ozvat na náš kontakt který získáte na naší  stránce Kontakty.