KAPELA

Martin Čarný - kytara a zpěv, frontman kapely

 

Narodil jsem se 5.7.1971 v Jablonci nad Nisou. Hudební základy zpěvu a hry na kytaru jsem získal od svého otce (později jsem se zdokonaloval už sám). Jeho způsob výuky byl docela drsný. Za každý přehmat následoval pohlavek,takže těžká drezura. Dnes jsem mu za to co mě naučil vděčný. V začátcích jsem hrál doma, při rodinných oslavách, u táboráků, v partách, holkám v parku, což mělo vždycky velký úspěch.

 

 

František Köhler - basová kytara

 

Narodil jsem se 12.11.1963 v Ostrově.V 16ti letech patřily k mým prvním hudebním vzorům kapely Deep Purple, Black Sabbath, Sweet, Kiss, ad. V této době jsem zakoupil svou první baskytaru Jolana Iris bass. V 17ti jsem se dostal do své první kapely "Bahno" ve složení Vojta Milko bicí, Petr Němec kytara, Jiří Houška kytara a Štěpán Borik zpěv, hrající styl právě mých vzorů.

Petr Rokůsek– klávesové nástroje

 

Narodil jsem se 3.9. 1964 v Karlových Varech. Vyjma trápení učitelek v LŠU první kapela ve 13 letech. Složení kapely kytara (já), klarinet (Milan Krajíc), Housle (Kurt Unger),Trubka (Standa Mára). Délka účinkování – jedna zkouška cca 10 minut v kočárkárně odkud nás vyhodil z pochopitelných důvodů táta, který byl rychlejší, než sousedi. Druhá kapela v 15-ti letech kde jsem hrál na piáno. To jsme si i zahráli na školní besídce. V půlce vystoupení nás vypnuli, protože “cesta do pekla“ od AC/DC nebyla dost angažovaná. Byla zde též drobná peripetie s policií, která hledala bicí, co jsme si s Milanem Krajícem půjčili v hudební škole, kde jsme „studovali“ hru na naše oblíbené nástroje.

Radek Šulc - bicí nástroje

 

Narodil jsem se 11 září 1975 v Karlových Varech.  Poprvé jsem si sáhl na bubny někdy v roce 1982, když mě rodiče přihlásili do LŠU v Bečově nad Teplou. Zde byla moje hlavní úloha, doprovázet dechovku a tanečňák.

         V 15 jsme v garáži našeho domku rozjeli s kámošema první rádoby metalovou kapelu. Dodnes obdivuji všechny sousedy a hlavně rodiče, že to tenkrát vydrželi.

         Během následujících let jsem prošel několika zajímavými kapelami jako Moucha band, Bugs, Samanta Koks, Sugar Free…