KAPELA

Martin Čarný - kytara a zpěv, frontman kapely

 

Narodil jsem se 5.7.1971 v Jablonci nad Nisou. Hudební základy zpěvu a hry na kytaru jsem získal od svého otce (později jsem se zdokonaloval už sám). Jeho způsob výuky byl docela drsný. Za každý přehmat následoval pohlavek,takže těžká drezura. Dnes jsem mu za to co mě naučil vděčný. V začátcích jsem hrál doma, při rodinných oslavách, u táboráků, v partách, holkám v parku, což mělo vždycky velký úspěch.

 

 

František Köhler - basová kytara

 

Narodil jsem se 12.11.1963 v Ostrově.V 16ti letech patřily k mým prvním hudebním vzorům kapely Deep Purple, Black Sabbath, Sweet, Kiss, ad. V této době jsem zakoupil svou první baskytaru Jolana Iris bass. V 17ti jsem se dostal do své první kapely "Bahno" ve složení Vojta Milko bicí, Petr Němec kytara, Jiří Houška kytara a Štěpán Borik zpěv, hrající styl právě mých vzorů.

Petr Rokůsek– klávesové nástroje

 

Narodil jsem se 3.9. 1964 v Karlových Varech. Vyjma trápení učitelek v LŠU první kapela ve 13 letech. Složení kapely kytara (já), klarinet (Milan Krajíc), Housle (Kurt Unger),Trubka (Standa Mára). Délka účinkování – jedna zkouška cca 10 minut v kočárkárně odkud nás vyhodil z pochopitelných důvodů táta, který byl rychlejší, než sousedi. Druhá kapela v 15-ti letech kde jsem hrál na piáno. To jsme si i zahráli na školní besídce. V půlce vystoupení nás vypnuli, protože “cesta do pekla“ od AC/DC nebyla dost angažovaná. Byla zde též drobná peripetie s policií, která hledala bicí, co jsme si s Milanem Krajícem půjčili v hudební škole, kde jsme „studovali“ hru na naše oblíbené nástroje.

David Košťál - bicí